Suknie ślubne Boho Kielce

Styl boho przeniknął do mody ślubnej kilka lat temu i od tego czasu co roku jest jednym z topowych trendów w sukniach ślubnych. Oczywiście został on dostosowany z uwzględnieniem wyjątkowości okazji i tradycji, do której jesteśmy przywiązani. Najważniejsza jest jednak zabawa formą, dowolność w stosowaniu dodatków wykończeniowych czy krojów. Suknia ślubna w stylu boho pozostaje jednak suknią ślubną. Dlatego często ozdabiamy suknie ślubne koronkami lub perełkami – dodatkami będącymi kwintesencją kobiecości. Luźny, do ziemi krój wykonany z delikatnych, zwiewnych materiałów oddaje ideę boho – stylizacji, które mają płynąć, lekko spoczywać na sylwetce. Suknie ślubne Boho  odzwierciedlają zarówno tę wolność i swobodę, jak i szyk mody ślubnej. Skoro suknia ślubna w stylu boho i dodatki w stylu boho dają dużą swobodę wyboru i możliwość odzwierciedlenia siebie i swoich preferencji, tak samo musi być ze ślubem.

Suknie ślubne Boho Kielce

Suknie ślubne Boho styl, jaki chcesz

Suknie ślubne Boho są esencją stylu casual i nawiązują do idei wolności. Baw się kształtem i stylem. Styl boho jest chyba najbardziej eklektyczny ze wszystkich. Ma w sobie atmosferę wolności i bogatej historii, a także wyobraźnię środowiska bohemy i życia artystycznego. Charakteryzuje się luźnymi, zwiewnymi, długimi sukienkami, różnorodnymi zdobieniami, krojem zapewniającym wygodę i pełną swobodę ruchów. W modzie codziennej sukienka boho jest w większości wielokolorowa, choć dominują w niej kolory natury i towarzyszą jej dodatki w stylu boho. Torebki z frędzlami, paski z kwiatowym wzorem, perły, kolczyki z piórami i złota biżuteria na rękach. Im bardziej nieszablonowy, zabawny i oryginalny-tym lepiej!

Lekka suknia boho

Wszystkie sukienki w stylu Boho dopełniają wyszukane detale. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ręcznie robione hafty i super stylowe rękawy. Lekkość to słowo, które w pełni charakteryzuje style Boho.