Salon sukien ślubnych Kiara

Salon Kiara to nie tylko miejsce warte odwiedzenia, to przede wszystkim zespół, który pomoże Ci znaleźć wymarzoną suknię ślubną. Nasze konsultantki zajmują się każda klientką indywidualnie, dzięki temu każda stylizacja jest idealnie dopasowana do figury i stylu klientki.

Każda wizyta w salonie odbywa się w wyjątkowej atmosferze, dla Pań Młodych i ich bliskich jest to czas miłego odliczania do dnia ślubu, w którym mamy zaszczyt uczestniczyć. Zadzwoń do nas aby ustalić konkretną datę i godzinę spotkania.

Każda klientka, z osobistą pomocą naszego zespołu, znajdzie suknię idealnie dobraną do siebie. Nie ma znaczenia czy Twój rozmiar to 34 czy 50, dopasujemy suknię do Twojej sylwetki. 

Zapraszamy i życzymy Wam młode Panny udanego wyboru.

Zespół „Kiara”

wypożyczalnia sukien ślubnych Kiara

Każda kobieta jest wyjątkowa i lubi tę wyjątkowość podkreślać. W Salonie Kiara doskonale o tym wiemy, dlatego czekamy na Ciebie każdego dnia.

 

Kiara to więcej niż salon sukien ślubnych i wypożyczalnia. To miejsce, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo. To także miejsce, w którym tworzymy wspomnienia i przygotowujemy Cię do najpiękniejszego dnia w życiu, ślubu. Bez względu na wiek, sylwetkę i typ urody, w naszym salonie czekają na Ciebie najpiękniejsze suknie ślubne. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie znajdziemy. Salon sukien ślubnych Kiara to miejsce dla każdej kobiety, w którym czekają na Ciebie gotowe rozwiązania.

salon wnętrze salon sukien ślubnych Kiara

Nasz zespół zaopiekuje się Tobą na każdym etapie przygotowania ślubnej kreacji-od pierwszej przymiarki, wybór stylu sukni i jej dopasowanie, aż po dobór welonu oraz i dodatków.

 

Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie, a na pewno nie pożałujesz. Dołącz do grona setek zadowolonych klientów. Nie musisz wszystkiego wiedzieć: zaufaj nam, a efekty przemówią same za siebie.
Zapraszamy!

Salon sukni ślubnych w telewizji TLC