Suknie ślubne plus size Kielce

67703255_1122638641280553_8811285592844271616_o

Suknie ślubne w dużych rozmiarach-wszystko, co musisz o nich wiedzieć


Wszystkie jesteśmy piękne, nie definiuje nas rozmiar, bo każda z nas jest prawdziwa będąc sobą. Panna Młoda ma prawo czuć się wyjątkowo w tym szczególnym dniu i zasługuje na idealnie dopasowaną suknie ślubną, ponieważ każde ciało jest doskonałe! Specjalizujemy się w podkreślaniu Twojej kobiecości, abyś czuła się wyjątkowa oraz pewna siebie podczas wchodzenia na nową ścieżkę życia. Naszym zadaniem jest sprawić, żebyś prezentowała się zjawiskowo na ślubnym kobiercu. 


Czy znajdę tu swoją suknie marzeń? Tak! Zaufaj nam.

Nasz salon oferuj suknie plus size, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Nasi pracownicy, dzięki doświadczeniu i wyczuciu stylu, będą w stanie doradzić i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania dla Ciebie, dla Twojego ciała. Lecz najpierw to Ty musisz powiedzieć nam coś o sobie, najlepszym sposobem jest odpowiedzenie na parę pytań:

– Jaki jest Twój typ sylwetki? Gruszka, jabłko czy klepsydra? W naszym salonie będziesz mogła wybrać krój sukni, który Cię zainteresuje. 

– Dopasuj wybór do swojej osobowości. Chcesz zrobić coś szalonego? Odkryć więcej, by olśnić i zachwycić gości? A może postawić na klasykę? Ona zawsze jest w modzie! Twój wybór.

– Motyw przewodni wesela również jest ważny! Styl rustykalny, boho, a może glamour? Dobrze jest lśnić, ale jeszcze lepiej dopasować się do klimatu uroczystości. Jednak to Ty dopełniasz całość a nie ona Ciebie. 

– Zastanów się nad długością sukni. Klasyczna do samej ziemi czy też krótsza, dająca więcej swobody?

– Bardzo ważnym elementem przy wyborze sukni, jest rodzaj materiału, z którego jest zrobiona. Weź pod uwagę ewentualne warunki pogodowe, które mogą wam towarzyszyć w ten wyjątkowy dzień

Już prawie gotowe!

Ostatnim krokiem, przed stworzeniem Twojej kreacji jest wizyta w salonie Kiara przy ulicy Warszawskiej 156, gdzie będzie czekać na Ciebie nasza obsługa, oferująca pomoc przy realizacji Twojej wizji. Dołożymy wszelkich starań, aby wybrać dla Ciebie odpowiednią suknie w dobrej cenie. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z nami również telefonicznie, na numer +48 41 331 14 54 bądź drogą e-mail: kiarasuknie@gmail.com Czekamy na Ciebie!