Suknie ślubne Księżniczka Kielce

Zaskoczy Cię ilość wzorów i fasonów! Oprócz ich ilości ważne jest, aby ta sukienka wyglądała bardzo fotogenicznie. Ze względu na trendy w modzie w danym sezonie ślubnym, suknie typu księżniczka są zawsze najchętniej wybieranym stylem przyszłych panien młodych. Dzieje się tak dlatego, że większość pań marzyła o zostaniu księżniczkami przynajmniej jeden dzień od młodości. Ślub to jedna z okazji do zrealizowania tego marzenia. Styl tej sukienki to przepięknie zdobiony krótki gorset ze spódnicą wykonaną z wielu warstw tiulu lub innych materiałów. Często do podkreślenia tej bajkowej stylizacji wykorzystywane są piękne, mieniące się tkaniny z brokatu. Dzięki czemu Księżniczka pięknie błyszczy gdy się porusz. W końcu każda panna młoda chce w tym dniu zabłysnąć!

big0 (2)
Suknia ślubna Księżniczka Kielce

Suknia ślubna Księżniczka Kielce

Sukienki typu Księżniczka wzorowane są na kreacjach Księżniczek z Disneya, ale również prawdziwe księżniczki i celebrytki takie jak Grace Kelly wykorzystywały ten model sukni stając na ślubnym kobiercu. Ten fason sukni składa się z dopasowanego gorsetu i szerokiego, rozkloszowanego dołu. Dla wzmocnienia efektu stosowane są halki, a dodatek tiulu, organzy i szyfonu sprawia, że sukienka jest efektowna i bardzo dekoracyjna.

Dla kogo ta moda jest odpowiednia?

Często słyszę, że takie krawiectwo jest najlepsze dla osób wysokich i szczupłych. Zupełnie nie! Każda panna młoda, która w tym wyjątkowym dniu chce poczuć się jak księżniczka, może sobie na to pozwolić! Dobrze dopasowana góra pięknie wymodeluje talię, a szeroki dół ukryje każdą niedoskonałość nóg i bioder. Czy są inne lepsze okazje do noszenia tych sukienek? Naszym zdaniem jest tylko jedna szansa! Jest to suknia strojna, ale nie musisz się martwić, że będzie ograniczać Twoje ruchy, jest bardzo wygodna.

Przedstawiamy różne modele księżniczek dla pań.