Wypożyczalnia sukien ślubnych Kielce

Każda przyszła panna młoda marzy o wyjątkowej sukni ślubnej, w której będzie wyglądać zjawiskowo. Suknia powinna być przede wszystkim dopasowana do jej sylwetki, osobowości i charakteru przyjęcia, jednak często bywa tak, że organizacja ślubu i wesela pochłania nie tylko ogromną ilość czasu, ale też całkiem sporą część budżetu.

W wielu sytuacjach idealnym rozwiązaniem może okazać się zatem wypożyczenie sukni ślubnej – nie trzeba przy tym rezygnować z oszałamiającej kreacji, bo wybór, który oferujemy w naszym salonie sukien ślubnych Kiara, jest naprawdę duży. Wypożyczenie sukni ślubnej z salonu ma jeden bardzo ważny aspekt, który docenia wiele kobiet – finansowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczenia sukni ślubnej.

Wypożyczalnia sukien ślubnych Kielce - dlaczego warto ?

Większość fasonów, które mamy w salonie, można wypożyczyć. W przypadku wypożyczenia ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona. Przy podpisaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić 50% ceny. Cena wypożyczenia sukni zazwyczaj wynosi 50% ceny kupna. Do kosztów wypożyczenia należy doliczyć koszt czyszczenia sukni. Około 2 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru – najczęściej w czwartek przed ślubem – suknia jest dopasowana i czysta. Suknię należy zwrócić w poniedziałek, bądź najpóźniej we wtorek rano po ślubie, w takim stanie, w jakim jest.

wypożyczalnia sukien ślubnych Kiara
suknie ślubne do wypożycznenia

Jeżeli potrzebujesz taniej sukni, posiadamy duży wybór sukni ekspozycyjnych w atrakcyjnych cenach. Takie suknie są w idealnym stanie i przed sprzedażą dokładnie czyszczone. Można znaleźć swój ulubiony model w niskiej cenie!

Co zrobić, jeśli chcesz zamówic suknie, a brakuje gotówki koniecznej do podpisania umowy? Porozmawiaj ze sprzedawcą. Znajdziemy wyjście z tej sytuacji, np. rozkładając całą kwotę na mniejsze raty.