Suknie ślubne Syrenka Kielce

Suknie ślubne Syrenka nowoczesny styl

Suknie ślube Syrenka to jeden z najbardziej kobiecych, eleganckich i jednocześnie zmysłowych krojów. Podkreśla wszelkie atuty, zachwyca pozorną prostotą. Syrenka to wyszukana propozycja wpisująca się praktycznie w każdą stylistykę.

Suknia ślubna syrena zwana jest również pieszczotliwie rybką. Wszystko ze względu na charakterystyczny fason, który kojarzy się z ogonem pięknej morskiej istoty. Taka budowa kreacji sprawia, że idealnie podkreśla ona figurę i akcentuje wszelkie atuty panny młodej. Do tego kojarzy się z luksusowymi bankietami. Tego typu modele mogą być jedno- lub dwuczęściowe.

W drugim wariancie składają się z dopasowanego gorsetu (standardowo bez ramiączek, choć może mieć delikatne rękawy, być zdobiony koronką, guziczkami albo mieć ponętne wycięcie na plecach) oraz rozszerzającej się spódnicy. I to właśnie w niej tkwi całe piękno i tajemnica. Mniej więcej do okolicy ud spódnica jest ultraobcisła i zaznaczająca kobiece kształty. Około 10–15 cm poniżej najszerszego punktu bioder zaczyna się jej rozkloszowanie przypominające rybi ogon. Spódnica często jest też wydłużona o tren.

Suknia ślubna Rybka – dla kogo?

Wbrew pozorom tak specyficzny krój jest wymagający i nie dla wszystkich kobiet. O wiele lepiej prezentuje się na pannach młodych o pełniejszej figurze – ze zgrabnymi pośladkami i pełnym biustem. Szczuplejsze panie mogą w niej nieco stracić ze względu na fakt, że suknia syrena potrzebuje „wypełnienia”. Naturalne krągłości (biust i biodra) zostają podkreślone, a równoważy je właśnie ogon wraz ze swoimi krzywiznami. Do tego dochodzi wcięcie w talii gwarantowane przez gorset i mamy przepis na kreację doskonałą.