suknia ślubna na ślub cywilny Kiara

Sukienka na ślub cywilny Kielce

Pamiętaj, że ślub cywilny to po prostu ślub bez tła religijnego. Dziś ma ten sam status symboliczny (jeszcze bardziej formalny, bo ślub kościelny musi wtedy zostać zatwierdzony przez USC, aby w ogóle był ważny) i tylko czasami błędnie kojarzy się z nieco mniejszym znaczeniem. Co to dla ciebie oznacza? Przede wszystkim wybrana przez Ciebie kreacja to nadal suknia ślubna. Masz jednak dużą swobodę , aby użyć nie tylko odcienie bieli z welonem, ale także kolory, które przywodzą na myśl eleganckie suknie wieczorowe. Nic Cię nie ogranicza, a to wszystko dzięki naszej nowoczesnej interpretacji tradycji.

Sukienka do ślubu cywilnego Kielce

Sukienki na ślub cywilny mogą być również podobne do sukni wieczorowych, które rzadko nosisz. Twój ślub może być wtedy w stylu klasycznym lub glamour, nawet jeśli nie założysz odcieni bieli. Wyobraź sobie blask cekinów, odsłonięte plecy i prosty, długi dół. Kolory?

Od pasteli po głęboką czerwień, jak na przykład suknia na ślub cywilny tancerki Iwony Pavlović. Albo projektantka Ewa Minge, która tego dnia założyła trzy kreacje. Jedna z nich w cętkowanym kolorze, z rozkloszowanym dołem i gorsetem z kolorowymi aplikacjami w kwiaty. Pełna swoboda. Możesz ją wybrać zgodnie ze swoim temperamentem lub nawet zgodnie z wybraną symboliką. Jesteś nowoczesna, dynamiczna i kreatywna – niech suknia na ślub cywilny będzie „tą” właśnie suknią!